[vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1583236761204{border-top-width: 40px !important;}”][vc_column_text]

Koszt i czas dostawy

 

 

KOSZT DOSTAWY

Koszt dostawy (dla zamówień o wartości poniżej 500 zł) uzależniony jest od wybranego sposobu dostawy i płatności, i wynosi:

  • kurier Inpost, płatność online – 15,00 PLN brutto
  • kurier Inpost, płatność przy odbiorze – 18,00 PLN brutto

Towar będzie wysłany do Klienta  w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych, licząc od dnia potwierdzenia zamówienia, a w przypadku wyboru sposobu płatności przelew tradycyjny – licząc od dnia zaksięgowania pieniędzy na rachunku bankowym Carbon Clean Poland Sp. z o.o..

Przez dni robocze rozumie się dni od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo uznanych za wolne od pracy.

Koszty dostawy ponosi Klient. Wybór konkretnego sposobu i kosztu dostawy jest dokonywany podczas składania zamówienia. W przypadku akcji promocyjnych lub zamówień o większej wartości koszty dostawy będzie ponosiła Carbon Clean Poland Sp. z o.o., o czym Klient będzie poinformowany podczas składania zamówienia.

W czasie specjalnych promocji termin doręczenia zamówienia może wydłużyć się do maksymalnie 7 dni.

 

DOSTAWA

Dostarczaniem zamówień zajmuje się:

  • Firma kurierska Inpost – przewidywany czas dostawy to 1 dzień roboczy od dnia następującego po nadaniu przesyłki. Całkowity termin realizacji zamówienia nie powinien przekroczyć  5 dni roboczych.

 

JAK REALIZUJEMY ZAMÓWIENIA ZŁOŻONE W WEEKEND?

Wszystkie zamówienia złożone w weekend lub w dzień wolny od pracy z płatnością online, przelewem lub za pobraniem, wysyłane są w najbliższym dniu roboczym. Z dostawą przewidzianą na następny dzień roboczy.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Zamówienia z odbiorem w magazynie Carbon Clean Poland Sp. z o.o. mogą mieć wydłużony czas realizacji. Po wcześniejszych ustaleniach z obsługa sklepu istniej możliwość odbioru osobistego zakupionych towarów.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]